LMB
Latvijas Malakologu biedrība :: Latvijas Malakologu biedrība
Šī lapa tiek uzturēta tikai vēsturei. Jaunumus meklē lapā Latvijas Malakologu biedrība – gliemjošana
Par biedrību Valde Kontakti Presei
Latvijas Malakologu biedrība

Latvijas Malakologu biedrība

Šī lapa tiek uzturēta tikai vēsturei un var saturēt novecojušas ziņas.

Latvijas Malakologu biedrība (LMB) apvieno dabas draugus, kam interesē gliemji un to pētīšana. LMB galvenie mērķi ir veicināt malakoloģijas attīstību Latvijā, propagandēt malakoloģijas sasniegumus un gliemju sugu aizsardzību Latvijā, iesaistīt savā darbībā jaunus dalībniekus. LMB ir internacionāla organizācija, par tās biedru var kļūt jebkurš Latvijas, kā arī citas valsts pilsonis, kas atzīst biedrības statūtus un vēlas piedalīties tās mērķu realizēšanā. Biedrības pasākumi notiek latviešu valodā, taču pēc vajadzības varam nodrošināt tulkojumu angļu, vācu un krievu valodās.

LMB dibināta 1999. gada 25. martā. Kopš 2001. gada maija LMB ir Unitas Malacologica (starptautiskas gliemju pētījumu organizācijas) biedrs.

LMB organizē sanāksmes, lekcijas un ekskursijas, lai veicinātu sabiedrības interesi par gliemju faunu un tās aizsardzības problēmām.

Par LMB biedriem aicināti kļūt arī skolotāji un skolēni, kas vēlas piedalīties gliemju atlanta veidošanā un citos biedrības pasākumos. LMB ir sabiedriska organizācija. Biedra nauda gadā ir 2 Ls, iestāšanās maksa 2 Ls. Skolēniem un pensionāriem jāmaksā tikai iestāšanās maksu. Lai iestātos biedrībā nepieciešama viena LMB biedra rekomendācija, kā arī jāuzraksta iesniegumu ar savu malakoloģisko interešu īsu raksturojumu. Tuvākajā sanāksmē Valde izskata iesniegumu un balso par uzņemšanu.

Latvijas Malakologu biedrība ir pārreģistrēta jaunajā LR Uzņēmumu Reģistrā 2005.gada 25.jūlijā ar reģistrācijas numuru 50008042381 kā biedrība.

Latvijas gliemji
LMB
Projekti
Pēdējās izmaiņas: 2022.01.16-15:11

Creative Commons License 2023 Publicēts LU serverī izmantojot Starptautisko Atsaucoties-Nemainot nosacījumus licenci — (CC BY-SA).